הבית > חדשות > תוכן

פיתוח של ציפוי עמיד למים פוליאוריתן

Nov 30, 2016

ציפוי פוליאוריתן ו #39; גומי נוזלי, #39; אמר, הוא הניתוח של ביצועים אחד של ציפוי עמיד למים הטוב ביותר, יכול לשמש כדי מהיר-להשרות חלקים של דליפה מים. בבניית יישומים, רק בתחילת waterproof פוליאוריתן ציפוי גגות, איטום במטבח הורחבה רכבת מהירה, רכבת עירונית קלה, גשרים, waterproof הנדסיים אחרים.

בשוק כמו ציפוי שלמה, תעשייתי, כולל כלי רכב צביעה, ציפוי ימית, כבישים ומסילות רכבת ציפויים חשבון עבור-70% מניות. עם התפתחות התחבורה ויישום של ציפוי עמיד למים פוליאוריתן גם גוברת. ביניהם, פרויקטים חדשים רכבת מהירה בשנים האחרונות במדינה שלנו כדי להגביר את השוק המקומי ציפוי עמיד למים גם ממלא תפקיד חשוב.

על-פי המדיום- והוא לטווח ארוך תוכנית רשת הרכבת, על מנת לענות על הביקוש בצמיחה מהירה למשלוח הנוסעים, סין יקבע מעבר הנוסעים המהירה בין בירת המחוז לבין הערים הגדולות, תכנון andquot; אנכי ארבע ולא ארבעה horizontalandquot; ערוצי ומטען הרכבת העירונית שלושה נוסעים תעבורה תחבורה המערכת. עד 2020, יותר מ 200 קמ ש ואת מהירות יותר מ- 18,000 ק מ של מסילות רכבת במהירות גבוהה, ניהול חשבונות עבור יותר מחצי ושעזרה #39; s סה כ מרחק הרכבת.

הקמת קו הרכבת לצרכים של ביצועים גבוהים בחומרים מספקת מרחב רחב, הכולל גם עמיד למים ציפוי במיוחד לצרכים של ציפוי עמיד למים פוליאורתן באיכות גבוהה, מהירות גבוהה הרכבת תוכנית מאוד להאיץ התפתחות של איטום ציפוי בשוק בסין. חקר מקרה של קו הרכבת בייג'ינג-שאנגחאי, הקו בייג'ינג-שאנגחאי 1318 ק מ אורך, פרוייקט עמיד למים הסתכם בכ-2 מיליארד יואן.