הבית > חדשות > תוכן

פוליפרופילן PP700 נוגדי שיתוך

Nov 12, 2017


פוליפרופילן PP700 Anticorrosion קלטת המוצר פירוט

פוליפרופילן PP700 Anticorrosion קלטת תיאור המוצר

 1. שימוש: צינור הדבקה של ביטומן אנטי-חלודה
  2. חומר: רשת PP מחוזק סיבים ארוגים
  3. עובי: 1.1-1.8 מ"מ
  4. צבע: שחור

  1. הבסיס של סרט דבק מורכב עם חיזוק רשת סיבים כדי לשפר את עוצמת המתח גורם של סרט הדבקה כמה פעמים זה של סרט דבק מסורתי, ועל מבנה סיבי רשת כזו עשויה להפחית מתח מתפתל ואת הלחץ של כדור הארץ מילוי מחדש, ולהפחית את האפשרות של שכבת אנטיקורוזיבית עיוות עקב שינוי הטמפרטורה, וגם התנגדות ההשפעה החיצונית במידה רבה הגדלת ההגנה המכנית של שכבת קורוזיה. באשר להגנה קתודית של צנרת, הנוכחית הגנה קתודית לא יכול להיות הפריע ללא ייצור של קתודה מיגון. בין כל שכבות antororrosion, קתודה ההתנגדות קילוף של סדרת PP70 עשוי להיות יוצא מן הכלל ביותר.

  2. באמצעות בקרת איכות קפדנית בדיקה קפדנית על ידי ארגונים בדיקות מקצועי של CNPC,

  נתוני הביצועים העיקריים של המוצר שלנו (כולל בדיקות קילוף של פלדה צבע הממשלה, בדיקות עבור עוצמת המתח הבסיסית, בדיקות עבור מתח בידוד ובדיקות עבור שיעור חדירה אדים) הם גבוהים יותר מאשר הנתונים SY / T 0414-2007 תקן עבור שכבת שכבת של דבק PE סרט הדבקה.

  3. עם שנים רבות של פיתוח, חדשנות ושיפור, שכבת דבק יש ביצועים טובים יותר מאשר שכבת דבק המסורתית, במונחים של כוח מליטה יותר, גמישות יותר, התנגדות ההזדקנות, ללא התמצקות והתקשות, סגירת שחזור אוטומטי לאחר פגום, מתאים להתרחבות תרמית התכווצות.

  4. שיפור כוח מליטה של ​​שכבת סרט דבק עשוי לקדם שילוב של סרט דביק עם צינור פלדה. אפקט מליטה עם שילוב עצמי הוא הבין גם. לפיכך עמידות מים טובה חדירות אדי מושגת קורוזיה לא תתרחש.

  5. שכבת דבק משופרת הופך מעובה, וכתוצאה מכך שילוב מלא עם לרתך, ואת חלול בחומר קורוזיה המסורתית לא תתרחש.

  6. הליך הייצור של הצינור הוא פשוט, נוח ויעיל. הטכנאים שלנו מוקצים לעבודות כדי להנחות את הפעולה. אם עבודת יד או כלים קטנים או ציוד חשמלי גדול ניתן להשתמש מפותל, אשר ספירלה. שכבה אחת מתפתל ברמה כבר להגיע לקטגוריה התחזקות או התחזקות מיוחדת בסטנדרטים לאומיים. סרט דבק החוצה קל ניתן למצוא אם מתפתל עולה בקנה אחד עם הביקוש לעיצוב מיד לאחר העבודה באתר, ואת איכות העבודה antororionion של סרט דבק קל יותר להיות מבוקר מאשר סיבי זכוכית אספלט המסורתית אפוקסי המגרש אספלט פחם. סרט דבק יכול להיות טרומיים במפעל מבוסס על הדרישה של האתר. זה יכול להיות גם פצע בשעה workites. לאחר סלילה, הצינור ניתן להניח מיד לתוך תעלות ומילוי ללא כל המתנה. זה יכול לשמש גם עבור תיקון ו תיקון ב workites. הביצועים בידוד של סרט דבק הוא יציב עם מתח בידוד גבוהה, החלים על תנאי הפעולה רע שונים.

  7. סרט הדבקה שלנו הוא מוצר להגנת הסביבה ללא זיהום רעיל או נזק לבני אדם. הקלטת שלנו מומלץ מאוד על ידי CNPC, SINOPEC, CNOOC ומפעלים כימיים אחרים כוח.

  8. קלטת דבק הוא בשימוש נרחב בהקמת ו שיפוץ של צנרת פלדה ארוכה, צנרת המפעל, תיקון, T-jointing ו כיפוף עבודה בתחומים רבים, כגון נפט, תעשיית פטרוכימיים, אספקת מזרקה, עבודה עירונית, דלק דלק וכוח עֲבוֹדָה.

  9. דבק עשוי להיות משולב עם חומרים רבים antororrosion כגון 2PE, 3PE, FBE, אפוקסי המגרש ואת סיבי זכוכית אספלט. לפי עובי שונה של שכבת antororrosion שצוין SY / T0414-2007, עובי שכבה אחת של צינור PP700 סדרה antororrosion הוא 1.1-1.8mm לבחירה של משתמשים.


Polypropylene PP700 Anticorrosion Tape.jpg