[[ImgSrc-code]]
Banner

קרום קירוי הסרט PE לנשימה עמיד למים לבניה Struction פלדה

Nov 15, 2017

קרום קירוי הסרט PE לנשימה עמיד למים למידע בסיסי פלדה Struction בניין

 • מספר דגם: RM002

 • תקרה אריח צורה: כיכר

 • איטום ממברנהעובי: 0.3 מ מ

 • תפקוד: עמיד למים, להתאדות פרמאביליות, עמידות UV

 • איטום ממברנה צבע: אפור

 • שם: קרום קירוי של הסרט PE לנשימה עמיד למים

 • מפרט: מותאם אישית

 • HS קוד: 760720000

 • סוג: רול עמיד למים חומר

 • איטום בחומר ממברנה: PE

 • תקרה סוג האריח: תקרות צמר סלעים

 • הסמכה: ISO

 • שימוש: מקורה

 • יישום איטום ממברנה: גגות, קיר

 • בתחבורה חבילה: שק עמ'

 • מוצא: סין

קרום קירוי הסרט PE לנשימה עמיד למים תיאור מוצר הבנייה Struction פלדה

למינציה על ידי שכבה אחת של סרט שונה נקבובי PE ושתי שכבות של ארוגים שאינם מחוזקים.

1. מוצרים אופייני
ביצועים מעולים-מים reisitance, מטרתו מסוים של חדירות קיטור, שנקרא membrance לנשימה, ביצועים טובים ב UV התנגדות, התנגדות דמעה, גמישות, suitalbe לבנייה במצב שונה.
החומרים פולימר למיחזור 100%, להתאים את הדרישות אקולוג.


2. פונקציות של מוצרים.
א לשפר watertightness של הבניין, למנוע הקמת מ invastion הרוח והגשם, מגן על מבנית חומרים וציוד בתוך גג וקיר.
B. לשפר את חיסכון באנרגיה, בידוד ההשפעה. עקב המים הייחודית הוכחה ביצועים חדיר קיטור, כאשר יוצרים ההגנה על שכבת בידוד, הוא יכול גם ביעילות למנוע השפעה שלילית של ההבדל טמפרטורה בין הפנים והחוץ. ומכאן, אותו להגדיל את ההשפעות של בידוד ואנרגיה חיסכון, וכן מספקת ללא הרף אנרגיה חיסכון.
ג. לקצר את תקופת הבנייה. הודות ביצועים עמיד במים, טוב הבנייה הפנים והחוץ ניתן לבצע באותו זמן אז זה לקצר את תקופת הבנייה, להפחית את עלות הבנייה.
ד לשפר את הסביבה resistantial. בגלל הפונקציה לנשימה מיוחד, הפנים להתאדות הפליטה הטבע יכול בצורה יעילה למנוע עיבוי ועובש, לשמור על יבש, לחדור, comportable מקורה, לשפר את סביבת המגורים.

3. יישום של מוצרים
משמש בעיקר כמו underla גג הרעפים והגנה מארז עבור בידוד שכבה של קירות.


 

עמיד למים לנשימה PE סרט קרום קירוי פלדה Struction בניין יישום התהליך
לבסס טיפול המטוס: משטח הבסיס צריך להיות חלק, קשה, אין אבק, ללא זיהום, אובייקטים רופף, המטוס הבסיס צריך להיות יבש בעת שימוש רטוב זיון שיטה, רטוב זיון בשיטה דורשות המטוס הבסיס צריך להיות חלק, אין נזילה, אין מים.

הסוכן טיפול מברשת כאשר הנחת ממברנה, טיפול הסוכן צריך לערבב לערבב טוב, הדבקת ממברנה אחרי צחצוח המדים, יבש, תהליך אחר אינו צריך בסיס המטוס טיפול הסוכן.

צומת פרטים טיפול: צינור חלקים צריך החותם קודם, ואז מדביק השכבה המצורפת. פינה תנוחות כגון פינת פנימיים וחיצוניים, העלאת זווית, הרחבה המשותפת, בנייה משותפת וחלקים אחרים של שכבה נוספת הדבקה. מ מ ≥250 כללי רוחב אופקיים ואנכיים.

עמיד למים לנשימה PE סרט קרום קירוי של פלדה Struction בניין הדבקת ממברנה עמיד למים

4.1 ודא רצף הדבקה של הקרום, כיוון, לשחק קו על מישור הבסיס ולאחר מכן להדביק את הקרום:

פרש שיטת הדבקה: לחתוך את קרום במצב המתאים, להדביק את זה בצורה הפוכה על מישור הבסיס, לקלוף מהנייר בידוד של הממברנה כל, הדבק בקצה אחד של הממברנה במיקום קבוע מראש, הדבקת קדימה לאורך הקו של דנון, ולאחר מכן השתמש בדחיסה רולר כדי לסכם בשני הצדדים, קדימה, אז זה גורם זה הידבק בחוזקה.

רול שיטת הדבקה: סלק מהנייר בידוד של הממברנה כל ולהדביק ממברנה באותו זמן, לשאת הממברנה כדי מיקום קבוע מראש, לכוון קו דנון, לקלוף מהנייר בידוד משטח תחתי של הממברנה, קצה אחד של הממברנה הוא קבוע, קורה הקרום כ 500 מ מ, ואז לדחוף ממברנה דחיסה בשימוש רולר לגלגל משני הצדדים, קדימה במקביל, על מנת להבטיח כי הכוח הראשוני מליטה.

4.2 טיפול משותף הברכיים: זה יכול לשמש משכשכים, סמוכים משותף, ריתוך על פי חומרים שונים. רוחב אירוטי הוא בצד הארוך 65 מ מ, הצד הקצר 80 מ מ. באמצעות סריקה אוטומטית מכונת אוויר חם ריתוך רוחב אירוטי הוא 60 מ מ; באמצעות 120 מ מ איטום הדבקה רחב דו-צדדית כדי לשפר את עיבוד מתי מקבילי מפרק את התחת, ואז יצליח להפוך דחיסת עם רולר. ודא נדבקת היטב בין חומרי, איטום לא רק ניתן להשתמש ולהפך הדבקת שיטה אלא גם יכול להשתמש בשיטה קבועה מכני.

4.3 תיקון: זה צריך לתקן כאשר פגום, הדבקה במקום שבור ישירות. חומרי תיקון גדול מקצוות שבורים 100 מ מ, דחיסה, איטום.

בנייה על שכבת הגנה: הגנה על השטח לאמץ טיט צמנט או חומרים אחרים גוש, בנייה, ראוי לשים לב כדי להגן על השכבה עמיד למים. החזית מאמצת פוליסטירן הגנה לוח או בנייה.

4.4 לא שמים על הממברנות על מישור הבסיס שבו יש זיהום, מים וקרח. מומלץ להשתמש הדפסה דו-צידית או קרום רדיד אלומיניום על החלקים של שכבת מגן צריך להיעשות. זה יספיק השכבה עמיד למים בסופו של ההליך האחרון, זה לא יכול לחצות את הבנייה. אם ברצונך להתקין את ציוד ממברנה סלולים, צריך להתייחס לזה לעשות שכבה נוספת של הגנה על אמצעים כגון מרופד לחסום.

Waterproof Breathable PE Film Roofing Membrane for Steel Struction Building.jpg